top of page

IMOCSEA National Round 2023 Malaysia - Official Results (03)


SECONDARY 3

Ryan Kua Yi Jie

Sekolah Menengah Sri KDU

SILVER


Muhammad Izzaq Goh

Sekolah Menengah Sains Alam Shah

SILVER


Muhammad Akid Ikhtiarudin Bin Ilham

Sekolah Menengah Sains Kuching Utara

BRONZE


Aleesya Nur Damia Binti Amirul Hisham

Sekolah Seri Puteri

BRONZE


Iman Sofya Muhammad Lutfi

Sekolah Tun Fatimah

BRONZE


AINA ZAFRINA BINTI MOHD FAUZEE

SEKOLAH TUN FATIMAH

BRONZE


Fatin Nurhasna' binti Mohd Fairus

Sekolah Tun Fatimah

BRONZE


MAI ALYA AFIQAH BINTI MIOR FAIZRUL

KOLEJ TUNKU KURSHIAH

BRONZE


Alisya Qaisara binti Zulkefli

Akademi Sains Pendang

BRONZE


IZZAT HADEEF BIN MOHD NOOR HAFIZEE

SEKOLAH MENENGAH SAINS KUCHING UTARA

BRONZE


Kaisah Khadijah Mohd Hasan

Tunku Kurshiah College

BRONZE


IDZNI WAFIQ BIN ZULHAKIM

SEKOLAH MENENGAH SAINS KUCHING UTARA

BRONZE


Nur Azreenaz Z. Azhari

SMK SAUJANA IMPIAN

BRONZE


Lee Huei

SEKOLAH MENENGAH KEBANGSAAN AMINUDDIN BAKI KL

BRONZE


ALIYAH IMAN KHAIROM NIZAM

TUNKU KURSHIAH COLLEGE

BRONZE


Alia Qaisara binti Mohd Alwi

Sekolah Seri Puteri

BRONZE


Halimatus Sa’adiah Binti Hasnur Zaman

Sekolah Seri Puteri

BRONZE


Mohammad Harris Bin Mohammad Hazizi

Sekolah Dato Abdul Razak

BRONZE


UZMA A. UMAR

SM SAINS KUCHING UTARA

BRONZE


FARAH QISTINA NAZRI

TUNKU KURSHIAH COLLEGE

BRONZE


MUHAMMAD FARIS BIN AZHAR

SMK ISKANDAR SHAH

BRONZE


Muhammad Harriz Fahmy Bin Mohd Haniff

Sekolah Menengah Kebangsaan Desa Tun Hussein Onn

BRONZE


KASEH SALIHA HELMYKOLEJ

TUNKU KURSHIAH

BRONZE


MARYAM KHALISA SAIKRI

TUNKU KURSHIAH COLLEGE

BRONZE


Kydae Faizal Neo

SEKOLAH MENENGAH SAINS ALAM SHAH

BRONZE


Muhammad Haziq Fikri bin Mohd Fadzly

Sekolah Dato’ Abdul Razak

BRONZE


Muhammad Amsyar Harith Bin Mohd Nizam

SMK DESA TUN HUSSEIN ONN

BRONZE


Damia Imani Mior Amir Hamzah

Sekolah Seri Puteri

BRONZE


PUTRI FARLISSA AISHAH BINTI MOHD FARRIZ

SEKOLAH TUN FATIMAH

BRONZE


Alia Zaafira binti Mohd Rahimi

Sekolah Tun Fatimah

BRONZE


MUHAMMAD IZZ ANAQI BIN MOHAMAD SALMAN

SM SAINS KUCHING

BRONZE


NUR INSYIRAH MARSYA BINTI MUHAIMI

SEKOLAH TUN FATIMAH

BRONZE


Nabihah Safiyyah Noorishaah

Kolej Tunku Kurshiah

BRONZE


Rahadatul ‘Aisy Binti Mohamad

Sekolah Seri Puteri Cyberjaya

BRONZE


SHARIFAH HANAN BINTI AHMED

SMK AMINUDDIN BAKI

BRONZE


NURSHAHMINA SOFEA BT MOHD RIZUAN

AKADEMI SAINS PENDANG

BRONZE


Nurarina Az-Zahra binti Abdul Hannip

Sekolah Menengah Sains Kuching Utara

BRONZE


Damia Husna Maisarah Binti Mohamad Iswandy

Sekolah Menengah Sains Kuching Utara

BRONZE


Airisa Qaisara Binti Adree Shah

Sekolah Tun Fatimah

BRONZE


Muhammad Syahmi bin Anim

Sekolah Menengah Sains Alam Shah

BRONZE


MUHAMMAD ILYAS IMAN BIN ISA

SEKOLAH MENENGAH KEBANGSAAN DESA TUN HUSSEIN ONN

BRONZE


Nur Mia Qistina Binti Saiful Bahari

Sekolah Seri Puteri

BRONZE


Kalrina Kaisarah Binti Muhammad Afiff Haikal

Sekolah Menengah Kebangsaan Desa Tun Hussein Onn

BRONZE


Nurin Adlina Bt Mohd Syahrul

Sekolah Seri Puteri

BRONZE


Sachvin Ravindran

Sm Sains Alam Shah

HONORABLE MENTION


NURHANIS SOFEA BINTI MOHD MAAROF

KOLEJ GENIUS INSAN, USIM

HONORABLE MENTION


LIM WEI MIN

SMK AMINUDDIN BAKI, KUALA LUMPUR

HONORABLE MENTION


Sofea Aqilah Nur Wan

Sekolah Seri Puteri, Cyberjaya

HONORABLE MENTION


THARSIKA A/P SHRI DAYALAM

SMK AMINUDDIN BAKI

HONORABLE MENTION


Irdina Damia Marsya binti Firdaus Abdullah

Sekolah Seri Puteri Cyberjaya

HONORABLE MENTION


Amira Najwa binti Mustaza

SMK Saujana Impian

HONORABLE MENTION


SECONDARY 4

Chuah Zhe-Hern

Kolej GENIUS@Pintar Negara

SILVER


MUHAMMAD IQBAL BADRI BIN BIDARI

SEKOLAH MENENGAH SAINS KUCHING UTARA

SILVER


Muhammad Azarel bin Izlan

Sekolah Dato’ Abdul Razak(SDAR)

SILVER


TAUFIQ HARIZ BIN MUHAMMAD KAMIL VAANAN

ALAM SHAH SCIENCE SCHOOL

SILVER


Haneef Wafeey bin Hairulnizzam

Sekolah Menengah Sains Kuching Utara

SILVER


Syabil Ramadhan Hadilfikri

Sekolah Menengah Sains Alam Shah

SILVER


ABANG MUHAMMED UZAYR RIDHA BIN ABANG RAMLAN

SEKOLAH MENENGAH KEBANGSAAN DATO' SYED OMAR

BRONZE


Erissa Hadira Mohd Khusaimi

Sekolah Seri Puteri

BRONZE


Muhammad Irfan bin Yahya

SM Sains Kuching Utara

BRONZE


Muhammad Daneez Aiman bin Saiful Azlee

Sekolah Menengah Kebangsaan Dato Syed Omar

BRONZE


Qistina Nur Zahia Bt ZulkhairiMR

SM Tun Ghafar Baba

BRONZE


MUHAMMAD DHIYA ISKANDAR BIN MUHAMMAD AFFANDI

SEKOLAH DATO' ABDUL RAZAK

BRONZE


NOOR AMEERA BINTI MOHD MUNEER

SEKOKAH SERI PUTERU CYBERJAYA

BRONZE


HURIN NAJWA BINTI JEFRIE

SEKOLAH SERI PUTERI, CYBERJAYA

BRONZE


EZZATI HANIS BINTI KHAIRUZZAMAN

SEKOLAH SERI PUTERI

BRONZE


Fatnin Tihani binti Fakruddin

Sekolah Seri Puteri Cyberjaya

BRONZE


Nureen Zulaikha binti Khairul Efeeza

Sekolah Seri Puteri, Cyberjaya

BRONZE


Hadif Nawfal bin M Zamri

Sekolah Dato’ Abdul Razak

BRONZE


Husna binti Sahirul Amri

Sekolah Seri Puteri, Cyberjaya

BRONZE


Husna binti Sahirul Amri

Sekolah Seri Puteri, Cyberjaya

BRONZE


Nur Faqihah Ahmad Rizal

Tunku Kurshiah College

BRONZE


Adlina Maisarah Binti Mohd Zaki

Tunku Kurshiah College

BRONZE


ISKANDAR HAIKAL BIN ZULKIPPLI

SEKOLAH DATO’ ABDUL RAZAK

BRONZE


Hasya Mirrah Binti Mazli

Sekolah Seri Puteri, Cyberjaya

BRONZE


NURUL HUDA BINTI MOHD ASRI

SEKOLAH SERI PUTERI

BRONZE


DAYANG ZARETH SOFEA BINTI ABANG YUSUF

KOLEJ TUNKU KURSHIAH

BRONZE


HANI FAISARRA BINTI MOHAMMAD HANIFF

SEKOLAH SERI PUTERI

BRONZE


Anna Natasha Mohd Khairil

Tunku Kurshiah College

BRONZE


ADAM AFFANDI B. ROSAMIN AFFANDI

SEKOLAH MENENGAH KEBANGSAAN DATO SYED OMAR

BRONZE


Ihsan Muhymeen bin Irfan Satria

Sekolah Dato’ Abdul Razak

BRONZE


PUTRI NUR ‘AFRINA HADHIRAH BINTI MOHD KHUDAIRE

SEKOLAH SERI PUTERI,CYBERJAYA

BRONZE


Mohamad Amirrul Farihin Bin Pudin

Sekolah Menengah Sains Kuching Utara

BRONZE


Aadhavan Arivananthan

SMK Aminuddin Baki, Kuala Lumpur

BRONZE


Nur Fara Hanim Binti Muhammad Zarihi

Smk Desa Tun Hussein Onn

BRONZE


AIMI RAUDHAH BINTI AHMAD YUZRI

TUNKU KURSHIAH COLLEGE

BRONZE


SHARIFAH NAJLA ALEESYA BINTI SYED MOHD RAZALEIGH

SEKOLAH SERI PUTERI, CYBERJAYA

BRONZE


TUAN QISTINA DAMIA BINTI TUAN AZHAR

SEKOLAH SERI PUTERI, CYBERJAYA

BRONZE


NUR ALFISYAH AZLI EFENDYKOKEJ

TUNKU KURHSIAH

BRONZE


SITI NURQISTINA BINTI NORABDAWAHI

SEKOLAH SERI PUTERI, CYBERJAYA

BRONZE


NUR NATASYA SHUAN LEE

SEKOLAH SERI PUTERI

BRONZE


Zulfa Faiqah binti Zairy

Sekolah Berasrama Penuh Integrasi Kubang Pasu

BRONZE


Muhammad Dhiya Iskandar Bin Muhammad Affandi

Sekolah Dato' Abdul Razak

BRONZE


Mifzal Hakimi Bin Muhammad Zamri

Sekolah Dato Abdul Razak

BRONZE


Muhammad Dhiya Iskandar Bin Muhammad Affandi

Sekolah Dato Abdul Razak

BRONZE


TENGKU FATIN ELISYA BINTI TENGKU MOHD FAREES

SEKOLAH SERI PUTERI, CYBERJAYA

BRONZE


Nur Hanisa Dhania Mohd Suhaimi

Tunku Kurshiah College

BRONZE


Damiya Qaisara binti Mohd Razif

Sekolah Seri Puteri, Cyberjaya

BRONZE


Raja Nur Qistiena Umayra Binti Raja Ya’cob

Sekolah Seri Puteri

BRONZE


Nur Alya Adriana Binti Khirul Nizam

SMK Aminuddin Baki

BRONZE


Izz Addin bin Wan Izibdin

SEKOLAH DATO' ABDUL RAZAK

BRONZE


MOHAMMED DARWISH HAKEEM BIN AZMI

SEKOLAH MENENGAH SAINS KUCHING UTARA

BRONZE


AMMAR HAKIMI BIN MOHD AMRI NIZAL

SEKOLAH DATO ABDUL RAZAK

BRONZE


Zaim Zufairien bin Khairul Erwan

SM SAINS ALAM SHAH (ASIS)

BRONZE


AIN NURNADIA SHA HARUDIN

SEKOLAH SERI PUTERI CYBERJAYA

BRONZE


Nisa Husnina binti Azaman

Sekolah Seri Puteri , Cyberjaya

BRONZE


SITI MARYAM SOFEA BINTI SHEIK IDRIS

SEKOLAH SERI PUTERI CYBERJAYA

BRONZE


ADAM HAFIY BIN MOHD YUSOF

The Malay College Kuala Kangsar

BRONZE


MUHAMMAD AKHYAR BIRRI BIN HAZIZAN

SMK DATO SYED OMAR

BRONZE


Muhammad Al-Iman bin Muhamad Musbah

Sekolah Dato’ Abdul Razak

BRONZE


Qayyum Aniq

SM SAINS KUCHING UTARA

BRONZE


AHMAD AMIR ADNAN BIN RIDHWAN

sm sains alam shah

BRONZE


Muhamad Aliff bin Mohd Sahari

Sekolah Dato’ Abdul Razak

BRONZE


WAN ILHAM ZULAIKHA WAN NUR IZHAM

TUNKU KURSHIAH COLLEGE

BRONZE


NUR DAMYA MARDHIAH BINTI SUHAZLY

SEKOLAH SERI PUTERI CYBERJAYA

BRONZE


ELYSSA NADIA BINTI EZAIREEN

SEKOLAH SERI PUTERI,CYBERJAYA

BRONZE


Nurfatihah Safwa binti Sawapi

Sekolah Seri Puteri

BRONZE


NUR WAFA SYAZREEN BT AHMAD SABRI

SEKOLAH SERI PUTERI

BRONZE


ALI IMRAN BIN SYAHRULLAIL

KOLEJ ISLAM SULTAN ALAM SHAH

BRONZE


Damia Nurbatrisyia Misraini

Kolej Tunku Kurshiah

BRONZE


HANNAH MAIA CHE HASHIM

KOLEJ TUNKU KURSHIAH

BRONZE


NUR IRSALINA HURRIYYAH BT MUHAMMAD NAHAR

KOLEJ TUNKU KURSHIAH

BRONZE


NUR NISA HUMAIRA BINTI AZROUL SHAHRAIL

SEKOLAH SERI PUTERI

BRONZE


NURATQAH SYAHINDAH BINTI SYAHRUL NIZAR SYAHABUDDIN

SEKOLAH SERI PUTERI CYBERJAYA

BRONZE


Amylda Mohamed Ambia Putra

Sekolah Menengah Kebangsaan Aminuddin Baki

BRONZE


Khawarizmi Halimi bin Haraman

Sekolah Menengah Sains Kuching

BRONZE


NOOR MOHAMED BIN ABDUL HALIM

SMK AMINUDDIN BAKI, KUALA LUMPUR

BRONZE


Alaniie Zia Zameena BT Zulkarnain

SEKOLAH MENENGAH SAINS KUCHING UTARA

BRONZE


Muhammad Danish bin Ahmad Azhar

Sekolah Dato’ Abdul Razak

BRONZE


NUR DALILY SOFFEA BINTI SHAIFON KHASRI

SEKOLAH SERI PUTERI

BRONZE


ANNUR AIEN BINTI MUHAMAD FAIZAL

SEKOLAH SERI PUTERI

BRONZE


DAMIA QAISARA BINTI FAHIMI

SEKOLAH SERI PUTERI

BRONZE


Qurratul Ain binti Razman

Tunku Kurshiah College

BRONZE


NOR ZAHIDAH BINTI AHMAD SHUKRI

SEKOLAH SERI PUTERI, CYBERJAYA

BRONZE


Alya Adlina Binti Muhammad Ilmami

Sekolah Seri Puteri Cyberjaya

BRONZE


NURSARA ALYSSA BINTI ZAMRI

SEKOLAH SERI PUTERI

BRONZE


MUHAMMAD AMIRUL HAFIQ BIN EGMAL

SEKOLAH MENENGAH SAINS KUCHING UTARA

BRONZE


Choong Yen Zhen

SMK BANDAR BARU SUNGAI LONG

BRONZE


IMAN SORFINA BINTI AHMAD FAIZ

SM SAINS KUCHING UTARA

BRONZE


Nazmi Bin Ahmad Sofiman

SMK Dato Syed Omar

BRONZE


Nurzahra Salsabila Binti Mohd Zaher

SBP Integrasi Kubang Pasu

BRONZE


Muhammad Idham Bin Mohd Reza

Alam Shah Science School (ASiS)

BRONZE


Izzah Ahmad Rizal

Kolej Tunku Kurshiah

BRONZE


Syaira Hani binti Lazman Halim

Kolej Tunku Kurshiah

BRONZE


ASYA ZULAIKHA BINTI MOHAMAD AZLAN

KOLEJ TUNKU KURSHIAH

BRONZE


Anis Emilinda Imran binti Amran

Tunku Kurshiah College

BRONZE


IMAN HADFEENA DAMIA BINTI MUHAMMAD FARHAN

SEKOLAH SERI PUTERI

BRONZE


Putri Nur ‘Afrina Hanisah binti Mohd Khudaire

Sekolah Seri Puteri

BRONZE


Nurul Fatihah binti Muhammad Loqman

Sekolah Seri Puteri

BRONZE


NURUL IMAN SOFEA BINTI RAZALI

SEKOLAH SERI PUTERI, CYBERJAYA

BRONZE


NUR HELIZA NAIFAH MOHD MAHADI

SEKOLAH SERI PUTERI

BRONZE


NUR AIREEN MYSARA BINTI MUHAMMAD RAZALI

SEKOLAH SERI PUTERI, CYBERJAYA

BRONZE


PUTERI ZETA NURHANNAH BINTI MOHD YUSRY

SEKOLAH SERI PUTERI, CYBERJAYA

BRONZE


DAMIA NUR IMAN

SEKOLAH SERI PUTERI

BRONZE


Ferra Qaisara Muhammad Firdaus

Kolej Tunku Kurshiah

BRONZE


PUTERI LIYANA MAISARAH BINTI MEGAT KAMIL AZMAN

SEKOLAH SERI PUTERI, CYBERJAYA

BRONZE


NUR AMIRA BINTI AZRUL

SEKOLAH SERI PUTERI CYBERJAYA

BRONZE


Naila Najihah Bt Mohd Hazri Helmy

Sekolah Seri Puteri

BRONZE


Hatim bin Azhari

SMA Maahad Al Mashoor Al Islami

BRONZE


Jadrien Isaac Anthony

Sekolah Menengah Sains Kuching Utara

BRONZE


Jyx Noble James

SEKOLAH MENENGAH SAINS KUCHING

BRONZE


PENELOPE TATCHER ANAK REKLEF

SEKOLAH MENENGAH KEBANGSAAN JALAN ARANG

BRONZE


QAISARA BINTI MUHAMMAD KHAIRIE

SEKOLAH SERI PUTERI, CYBERJAYA

BRONZE


NUR’AIN HAWANI BINTI HAMDAN

SEKOLAH SERI PUTERI, CYBERJAYA

BRONZE


ZULEIYKHA NUR KAMELIEYA BINTI MOHD RODZI

Sekolah Seri Puteri

BRONZE


Nazyfa Zafira Bt Khairul Faizy

Sekolah Seri Puteri,Cyberjaya

BRONZE


Dania Insyirah Imran Fahmi

Sekolah Seri Puteri Cyberjaya

BRONZE


Nurshahahana Binti Awang@Musran

Sekolah Seri Puteri

BRONZE


FATIN NUR AFRINA BINTI ALAUDIN HARIS

SEKOLAH SERI PUTERI

BRONZE


Tengku Sarah Aisyah Tengku Asmadi

Tunku Kurshiah College

BRONZE


NURQISTINA BINTI AZMAN

KOLEJ TUNKU KURSHIAH

BRONZE


Ain Najwa Hamka

Sekolah Seri Puteri

BRONZE


NUR QISTINA BALQIS NOOR SHAM

KOLEJ TUNKU KURSHIAH

BRONZE


AMANDA KHAN NAZIM KAHN

Sekolah Seri Puteri, Cyberjaya

BRONZE


Elianna Tindan Kadas Anak Bernard

Sekolah Menengah Kebangsaan Jalan Arang

HONORABLE MENTION


NUR AMNI ZAHIRAH BINTI MOHD SYAZWAN

SEKOLAH SERI PUTERI, CYBERJAYA

HONORABLE MENTION


KHAIRAH MAISARAH BINTI MUHD AMRY

SEKOLAH SERI PUTERI CYBERJAYA

HONORABLE MENTION


NUR QATRUNNADA BINTI SHAHARUDIN

SEKOLAH BERASRAMA PENUH INTEGRASI KUBANG PASU

HONORABLE MENTION


Azri Hanif bin Hassan

SEKOLAH MENENGAH SAINS ALAM SHAH

HONORABLE MENTION


AZREENY BALQISH BINTI CHE AZMAN

SEKOLAH SERI PUTERI, CYBERJAYA

HONORABLE MENTION


ADRIANA DALILA BT AIZAL FAZLAN

SEKOLAH SERI PUTERI

HONORABLE MENTION


Nur Amira binti Imran

Sekolah Seri Puteri, Cyberjaya

HONORABLE MENTION


Nureen Umaira Hanis Bt Mukhriz

Sekolah Seri,Puteri, Cyberjaya

HONORABLE MENTION


Ithrah Madihah Ismail Asib

Kolej Tunku Kurshiah

HONORABLE MENTION


Azzahra Aisya Quzandra Azlan

Kolej Tunku Kurshiah

HONORABLE MENTION


Nur Amira bt Imran

Sekolah Seri Puteri,Cyberjaya

HONORABLE MENTION


IRDINA MYA INSYIRAH BINTI AMIRULAZMAN

SEKOLAH SERI PUTERI CYBERJAYA

HONORABLE MENTION


NUR ANISSA SAFFIYAH MOHD NOR

TUNKU KURSHIAH COLLEGE

HONORABLE MENTION


nadzratul insyirah binti muhammad nazomi

Sekolah seri puteri

HONORABLE MENTION


ALYA WAFA BINTI MOHAMED FUAD

KOLEJ TUNKU KURSHIAH

HONORABLE MENTION


Selvamtaan A/L Murugan

Sekolah Menegah Kebangsaan Dato Syed Omar

HONORABLE MENTION


SARAH BINTI AHMAD

SMK AMINDDUIN BAKI KL

HONORABLE MENTION


Nurul Saidatul Aishah binti Shahrul Nizam

Kolej Tunku Kurshiah

HONORABLE MENTION


Afreena Mariessa binti Shahril

Kolej Tunku Kurshiah

HONORABLE MENTION


FARISHA SOFIA MUHAMMAD ISHAMUDIN

SEKOLAH SERI PUTERI

HONORABLE MENTION


Farra Qistina binti Aqtar Fariq Syahril

Sekolah Seri Puteri

HONORABLE MENTION


LAAVANYAH A/P SEGAR

SMK AMINUDDIN BAKI,KL

HONORABLE MENTION


Muhammad Nur Iqram Bin Mohamad Nazir

Sekolah Menengah Kebangsaan Dato' Syed Omar

HONORABLE MENTION


AHMAD AKMAL BIN MOHAMAD ZULKIFLI

SEKOLAH MENENGAH SAINS HULU TERENGGANU

HONORABLE MENTION


ADIFF NAWFAL BIN JAMALUDDIN

SEKOLAH MENENGAH SaAINS ALAM SHAH

HONORABLE MENTION


Qistina Shahidan

KOLEJ TUNKU KURSHIAH

HONORABLE MENTION


Alesha Mohamad Izam

Tunku Kurshiah College

HONORABLE MENTION


NUR AAQILA BASHIRA BINTI KHAIRUL ASMAWI

SEKOLAH SERI PUTERI

HONORABLE MENTION


DARIN SUFIYAH BINTI AZIZUL HAKIM

SEKOLAH SERI PUTERI, CYBERJAYA

HONORABLE MENTION


KHADIJAH ‘AISYAH BINTI ABDUL RAHIM

SEKOLAH SERI PUTERI, CYBERJAYA

HONORABLE MENTION


Nur Qystina Binti Muhammad Daniel Hafiz

Sekolah Seri Puteri, Cyberjaya.

HONORABLE MENTION


NYLA QASHREENA MAHMOOD

SEKOLAH SERI PUTERI

HONORABLE MENTION


Erissa Hadira Mohd Khusaimi

Sekolah Seri Puteri

HONORABLE MENTION


Nur Afrin Farzana

Sekolah Seri Puteri

HONORABLE MENTION


IMRAN HAKIM BIN MD ZAHRUL HAKIM

SEKOLAH MENENGAH KEBANGSAAN DATO' SYED OMAR

HONORABLE MENTION


MUHAMMAD AMMAR IZZUDDIN BIN MOHD ISHRAQI

SEKOLAH MENENGAH SAINS HULU TERENGGANU

HONORABLE MENTION


Nadine Nisreen Mohd. Nidzam

Tunku Kurshiah College

HONORABLE MENTION


NISA WARDINA BINTI AZLEE

SEKOLAH SERI PUTERI, CYBERJAYA

HONORABLE MENTION


Alis Karmila binti Zihadi

Sekolah Seri Puteri, Cyberjaya

HONORABLE MENTION


HANIS NAJLA MOKHTAR

SEKOLAH SERI PUTERI

HONORABLE MENTION


NURUL SYARAFANA BINTI MOHD ZUBIR

SEKOLAH SERI PUTERI CYBERJAYA

HONORABLE MENTION


NorNajwa Batrisyia bt Mohmmad

SMK Desa Tun Hussein Onn

HONORABLE MENTION


HARIZA DALILA BINTI MOHD RIZALMI

SEKOLAH SERI PUTERI, CYBERJAYA

HONORABLE MENTION


SENIOR SECONDARY

Heng Chen Giap

Kolej Yayasan UEM

SILVER


Liew Yi Zhe

SMK Aminuddin Baki

SILVER


Layla Kathija binti Nasron

Tunku Kurshiah College

SILVER


NUR ADRIANA LAILA BINTI MOHAMAD AZLI

TUNKU KURSHIAH COLLEGE

SILVER


Ryan Nathaniel Cheng Zhi Han

INTI International College Penang

SILVER


Fatimah Zahrah Zulkefli

Kolej Tunku Kurshiah

SILVER


Edlyn Ayra binti Eddy Adzroy

Tunku Kurshiah College

SILVER


Farah Haryati Radzi

Tunku Kurshiah College

SILVER


Sai Preetysha Mani A/P Ponmani

Sekolah Menengah Kebangsaan Bandar Puchong Jaya (A)

SILVER


SYADIA INSYIRAH BINTI AHMAD MAJDIL FAUZI

KOLEJ TUNKU KURSHIAH

SILVER


NURIN MAISARAH AZWAN

KOLEJ TUNKU KURSHIAH

SILVER


ATIYAH NURDINI BINTI AZRA'I

SBP INTEGRASI KUBANG PASU

SILVER


MUHAMMAD HAFIFI FARHAN BIN MOHD HASANUDIN

SEKOLAH TUANKU ABDUL RAHMAN

SILVER


Muhammad Haziq bin Zulkipli

Koley Yayasaan Saad Melaka

SILVER


Wan Muazzam Syahmi Bin Wan Mohd Silmi

Sekolah Dato’ Abdul Razak

SILVER


NURUL SYAKIRAH ABDUL RASHID

TUNKU KURSHIAH COLLEGE

SILVER


ANUM DELLFIA BINTI JAMALUDDIN

SEKOLAH SERI PUTERI, CYBERJAYA

SILVER


Aidan Bien Wei Jie

SMK BANDAR PUCHONG JAYA (A)

SILVER


Luqman Hakim Bin Zurizalman

Sekolah Menengah Kebangsaan Aminuddin Baki Kuala Lumpur

SILVER


Fatimatul Zahrah Muhammad Tarmizi

Tunku Kurshiah College

SILVER


SITI FATIMAH BINTI MUHAMMED HAIRI

TUNKU KURSHIAH COLLEGE

SILVER


NUR ARISHA BINTI MUHAMAD YUSRI

TUNKU KURSHIAH COLLEGE

BRONZE


Rachel Yap Qian Hui

SMK Taman Daya

BRONZE


Nurzafira Mohd Zailan

Tunku Kurshiah College

BRONZE


Shreya Ashna

SMK Bandar Baru Sungai Long

BRONZE


Ahmad Ariff Hazwan bin Hazamin

Sekolah Dato’ Abdul Razak

BRONZE


Rasyad Akif Qawiem Bin Ruhizam

Sekolah Berasrama Penuh Integrasi Kubang Pasu

BRONZE


AUNI UMAIRAH BINTI ABDUL RAHMAN

SEKOLAH BERASRAMA PENUH INTEGRASI KUBANG PASU

BRONZE


CHAN EE CHENG

SMK BANDAR BARU SUNGAI LONG

BRONZE


MUHAMMAD LUQMAN BIN SYAHRULLAIL

KOLEJ ISLAM SULTAN ALAM SHAH

BRONZE


Nurin Alya binti Anuar

Tunku Kurshiah College

BRONZE


Farisah Amirah Amsani

Tunku Kurshiah College

BRONZE


Noraishah Sofea Zainal

SMK Desa Tun Hussein Onn

BRONZE


Arash Muhammad Haikal Bin Azman

SEKOLAH MENENGAH SAINS HULU TERENGGANU

BRONZE


Adhirai a/p Chantiran

SEKOLAH MENEGAH KEBANGSAAN SEKSYEN 4 BANDAR KINRARA

BRONZE


Jericho Mock Hsien Kiat

SMK TUN MUTAHIR

BRONZE


SITI NURSUMAIYAH SIDDIQUR RAHMAN

SEKOLAH MENENGAH KEBANGSAAN DESA TUN HUSSEIN ONN

BRONZE


Irdina Batrisyia Shaz binti Mohamad Azami

Tunku Kurshiah College

BRONZE


Aliff Hamzah Fitri Bin Ermizam

Sekolah Menengah Sains Kuching Utara

BRONZE


Aisya Binti Adil Zahni

Tunku Kurshiah College

BRONZE


NUR ALIYA HUSNA BINTI NORHASLI

SEKOLAH SERI PUTERI

BRONZE


NURIN NAYLI BINTI SAZLAN

SEKOLAH SERI PUTERI, CYBERJAYA

BRONZE


NUR ADANI BINTI MD RAFIZAL

SEKOLAH SERI PUTERI

BRONZE


SARA KHADEJA BINTI MOHD ZULFADZLIE

SEKOLAH SERI PUTERI CYBERJAYA

BRONZE


NURUL HANA NABIHAH BINTI MOHD KAMAL

HULU SELANGOR SCIENCE SCHOOL

BRONZE


MUHAMMAD AMIR AZHAN BIN MOHD KHAIRUL AZAN

SEKOLAH TUANKU ABDUL RAHMAN

BRONZE


Noor Sarah Adilah Binti Noor Hamizhi

Sekolah Seri Puteri

BRONZE


Kasih Nurshasha Binti Mohd Zahid

Sekolah Seri Puteri, Cyberjaya

BRONZE


NURCARMELIA AIESYA BINTI MOHAMAD SANI

KOLEJ TUNKU KURSHIAH

BRONZE


Ishami Farzana binti Shamsuri

SM SAINS KUCHING UTARA

BRONZE


Adi Qalif bin Ahmad Faros

Sekolah Menengah Sains Tuanku Munawir

BRONZE


FATIN AUNI BINTI SHAHRUL HADY

TUNKU KURSHIAH COLLEGE

BRONZE


Al Muzhaffar Bin Al-Hanisham

Sekolah Berasrama Penuh Integrasi Kubang Pasu

BRONZE


AFIFAH MUSYIRAH BINTI YAKUB

SEKOLAH MENENGAH SAINS KUCHING UTARA

BRONZE


MUHAMMAD ISYRAF FAHMI SHAH BIN YUSNAIDI

MENENGAH KEBANGSAAN TAMAN SETIAWANGSA

BRONZE


ILHAN AZIZ BIN MOHD FADHIL

SEKOLAH DATO’ ABDUL RAZAK

BRONZE


Zara Sofea

Tunku Kurshiah College

BRONZE


AMIRAH MUNAWWARAH BAKRI

TUNKU KURSHIAH COLLEGE

BRONZE


NUR BASIRAH BINTI MOHAMMAD ZUHDI

Sekolah Seri Puteri

BRONZE


FATHIN FARISYA BINTI BADERISHAM

SEKOLAH SERI PUTERI, CYBERJAYA

BRONZE


NURHAZIQAH AQILAH BINTI NORAZMAN

SEKOLAH SERI PUTERI, CYBERJAYA

BRONZE


Aida Nur Afifah Anuar

Tunku Kurshiah College

BRONZE


NUR AFRINA FAQIHAH BINTI AMIN SYAKIR

TUNKU KURSHIAH COLLEGE

BRONZE


SITI SARAH MOHD SHARIFF

SEKOLAH SERI PUTERI

BRONZE


Nur Syafiqah Binti Burhanuddin

SMK DESA TUN HUSSEIN ONN

BRONZE


Kasih Nurbatrisyia

Sekolah Seri Puteri, Cyberjaya

BRONZE


FARHANA BINTI JEMAT

SM SAINS KUCHING UTARA

BRONZE


SITI NURJEHA BINTI KAMAL

SM SAINS KUCHING UTARA

BRONZE


Ng Way Xuan

SMK Bandar Puchong Jaya (A)

BRONZE


HARITHH JSUDASS

SEKOLAH MENENGAH KEBANGSAAN PUSAT BANDAR PUCHONG (1)

BRONZE


Humaira Rayyan binti Haslah

SBPI Kubang Pasu

BRONZE


Nurul Izzatul Nadia Mohd Azman

Tunku Kurshiah College

BRONZE


NUR IRDINA BINTI AFHANIZAM

SEKOLAH SERI PUTERI, CYBERJAYA

BRONZE


Sharifah Lubna Binti Ahmed I Abdul Aziz Al-Samarraei

SMK Aminuddin Baki, KL

BRONZE


‘AINAA FADHLIN HUDA BT MOHAMAED KHIROL AMIN

KOLEJ TUNKU KURSHIAH

BRONZE


Damia Batrisyia binti Zuraimi

Sekolah Seri Puteri, Cyberjaya

BRONZE


ADRIANA KAMILAA BINTI RAZALI

SEKOLAH SERI PUTERI,CYBERJAYA

BRONZE


NATASHA ADILLA BINTI HISHSAMSURI

TUNKU KURSHIAH COLLEGE

BRONZE


NUR FARZANA HAZIRAH BINTI MOHD FAZILAH

SEKOLAH SERI PUTERI

BRONZE


Sofea Maisarah binti Mohd Saahid

Kolej Islam Sultan Alam Shah

BRONZE


Khaidatul Nisa Binti Mohd Hairi

SMKA MOHAMAD ALI RANAU

BRONZE


Mohd Aiman Fadhli Bin Zakaria

SBP Integrasi Kubang Pasu

BRONZE


Tisha-Qaisara- Razdamsha

Tunku Kurshiah College

BRONZE


NUR IMAN ZAINAL

SEKOLAH SERI PUTERI, CYBERJAYA

BRONZE


Laila Khadijah Binti Hafizuddin

Sekolah Seri Puteri

BRONZE


MIA QISTINA BINTI ZULKIFLY

SEKOLAH SERI PUTERI

BRONZE


Farah Dania binti Ibrahim

Tunku Kurshiah College

BRONZE


JOHAN ARIEL JEFFRY BIN ROMAZIE

SEKOLAH MENENGAH KEBANGSAAN AMINUDDIN BAKI

BRONZE


Muhammad Adib Fahim bin Mohamed Fathi

Sekolah Menengah Kebangsaan Dato' Syed Omar

BRONZE


Ukail Ifwat Bin Usrah

SEKOLAH BERASRAMA PENUH INTEGRASI KUBANG PASU

BRONZE


WAN PEI JUNWAN PEI JUN-

SMK BANDAR BARU SUNGAI LONG

BRONZE


AISYA SOFEA BT MOHD ISKANDAR SHAHRUDIN

SMK DESA TUN HUSSEIN ONN

BRONZE


nurul erma nasuha bt mohd yuhasmanizan

smk desa tu hussein onn

BRONZE


Nurin Qistina binti Nasir

Kolej Islam Sultan Alam Shah

BRONZE


Damia Safiyyah Mohd Rodzee

Tunku Kurshiah College

BRONZE


Marissa Damia Hanim binti Mohd Halim

Kolej Islam Sultan Alam Shah

BRONZE


Zarif Aiman Mohd Nazer

Sekolah Dato’ Abdul Razak

BRONZE


NUR NASUHA ROSNI

SEKOLAH SERI PUTERI

BRONZE


Nor Syahada Alia

SMK Desa Tun Hussien Onn

BRONZE


NUR SYASYA SYAFIQAH BINTI RAZALI

SEKOLAH MENENGAH KEBANGSAAN DESA TUN HUSSEIN ONN

BRONZE


ADNIN AQILAH BT YUSRIZAL

KOLEJ ISLAM SULTAN ALAM SHAH

BRONZE


Ulfa Fadzlan Shahidi

KOLEJ ISLAM SULTAN ALAM SHAH

BRONZE


AIN NATASHA YASMIN BINTI ISRA MULYADI

SEKOLAH SERI PUTERI, CYBERJAYA

BRONZE


HAZIQ NAJWAN BIN AZMAN

SEKOLAH DATO’ ANDUL RAZAK

HONORABLE MENTION


WILYNA VERTRICE ANAK ROBERT DANNEY

SM SAINS KUCHING UTARA

HONORABLE MENTION


RIMALDIP KAUR PENGGU

SMK BANDAR PUCHONG JAYA (A)

HONORABLE MENTION


Ruby Yong Ru Xin

SMK Aminuddin Baki, KL

HONORABLE MENTION


Leksmanrao A/L A S Sinarao

Sekolah Menengah Kebangsaan Bandar Puchong Jaya (A)

HONORABLE MENTION


Muhammad Amir Saifuddin

Sekolah Menengah Sains Kuching Utara

HONORABLE MENTION


Damia Farisha Binti Mohd Fandi

SEKOLAH MENENGAH KEBANGSAAN DESA TUN HUSSEIN ONN

HONORABLE MENTION


Nur Syahira Humayraa

Sekolah Seri Puteri

HONORABLE MENTION


Adlina Binti Shahrizan Adzham

Kolej Islam Sultan Alam Shah

HONORABLE MENTION


Raneetta Renjini Anbusamy

Sekolah Menengah Kebangsaan Bandar Puchong Jaya (A)

HONORABLE MENTION


Rashdan J. Rasidi

SMK Seksyen 9

HONORABLE MENTION


ALEYA AQILAH BINTI SALEHUDDIN

SEKOLAH SERI PUTERI

HONORABLE MENTION


AISYAH SOFEA BINTI AHMAD SAPUAN FATHI

SEKOLAH MENENGAH KEBANGSAAN DESA TUN HUSSEIN ONN

HONORABLE MENTION




41 views0 comments

Comentarios


bottom of page